Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Portatif Katlanabilir Soğutuculu Laptop Sehpası

Laptop Masası Portatif Katlanabilir Soğutuculu Laptop Sehpası mouse panelli, fanlı, bardak hazneli, katlanabilir laptop masası sayesinde laptopunuzun dizlerinizi yakmasından, eğilerek çalışmaktan kurtulun.

99.90 TL
59
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Portatif Katlanabilir Soğutuculu Laptop Sehpası mouse panelli, fanlı, bardak hazneli, katlanabilir laptop masası sayesinde laptopunuzun dizlerinizi yakmasından, eğilerek çalışmaktan kurtulun.


Yatağınıza uzanın, bilgisayarınızın yanına kahvenizi yerleştirin ve dilediğiniz kadar film-dizi izleyin. Oynar laptop paneli ile bilgisayarınızı dilediğiniz konuma gertirin, kahveniz dökülmeden, mouseunuz masadan kaymadan rahatça çalışın. Ekstra fan sayesinde bilgisayarınızın ısınma problemine son verin. Bardak haznesi ile içeceklerinizin bilgisayarınıza dökülmesi tehlikesinden kurtulun!


Ev ya da iş ortamında laptop kullanımı için özel olarak tasarlanan N-Desk 09, hem laptop masası hem de laptop soğutucusudur. Geniş kullanım yüzeyiyle mouse’unuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Değişik yüksekliklere kolayca ayarlanabilen ayakları sayesinde ürünü ergonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca masanın laptop platormunun eğimlendirilebilir olması da ürüne ayrı bir lüks katmaktadır.

Ürün tam bir tasarım harikasıdır. Cihazın efektif bir kullanım sağlaması için her türlü nüans düşünülmüş ve uygulanmıştır. Masa ayakları toplanarak masasüstü soğutucu stand konumuna da kolaylıkla getirilebilmektedir.

Cihazla beraber ücretsiz olarak makaralı USB bağlantı kablosu da verilmektedir.

N-desk 09, son derece kaliteli plastik malzemeden imal edilmiştir. Ayakları metal dolguludur. Ürün pürüzsüz ve yaralanmaları engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Her zaman laptop’ınızı normal bir çalışma masasında kullanmak istemeyebilirsiniz. Ev ortamında, tatile gittiğinizde otel odanızda veya dinlenmek için uzandığınız yatağınızda laptop’ınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda karşınıza her zaman iki büyük sorun çıkar. Birincisi laptop kullanırken mouse’unuzu kullanamayabilirsiniz; ikincisi laptopınız ısındıkça sizi rahatsız eder ve laptop’ı yere ya da yatağınıza koymak durumunda kalırsınız. Bu da oturuş şeklinizi değiştirmenize sırt ve boyun ağrısı çekmenize neden olur.

Daha rahat bir oturuş şekliyle sırt ve boyun ağrılarınızı önleyecek şekilde tasarlandı. Böylelikle laptop’ınızı dizinizde ya da yerde kullanmak zorunluluğundan kurtulmuş olacaksınız. Üstelik tatil dönemlerindeki sıcak havalarda soğutucu fanı, laptop’Inızın aşırı ısınmadan kaynaklanan çalışma performansını yüksek tutacaktır.

N-Desk 09, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak başka yerde muhafaza edilebilir. Katlanabilir ve hafif yapısıyla rahatlıkla taşınabilir. Böylelikle N-Desk 09’u seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan N-Desk 09 bu özelliğiyle de kendi sınıfın en farklı ürünüdür.

Sadece laptop masası olarak kullanılmamaktadır. İstendiği takdirde normal bir sehpa olarak da kullanılabilir. Laptop kullanımı dışında kitap ve, dergi okumak için de son derece uygundur. Kitap ve dergi okurken özellikle uzun süreli oturumularda boyun ve sırt ağrısı çekmeyen yoktur. Oturuş şekline göre yüzey eğimi değiştirilebilen yapısıyla bu konuda son derece başarılıdır.

Laptop kullanımından sıkıldığınızda veya canınız biraz klasik eğlenceler istediğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mesela tatildesiniz ve arkadaşlarınıza fal açacaksınız. İşte bu tür vazgeçemediğiniz eğlenceler de bile sizin için vazgeçilmez aksesuarlardan biri olacaktır.

 

Ürün Özellikleri:

- Mouse ve bardak platformuna sahip, yüksek kalite plastikten imal edilmiş notebook/netbook masası.
- Ayakları metal dolgulu plastik malzemedir.
- Yüzeyi parlak ve pürüzsüzdür.
- Notebook'dan USB üzerinden güç alan soğutucu fanı mevcuttur.
- Yüksekliği kademeli olarak ayarlanabilir.
- USB bağlantı kablosu ürün ile birlikte gelir.


Teknik Özellikler:

- Plastik yüzey ,metal dolgulu ayak yapısı
- Ayarlanabilir yüzey eğimi
- USB bağlantılı fan sistemi
- Masa Çalışma Alanı: 560x316 mm
- 285X316X36mm (Katlandıktan sonraki boyut)
- 1,49 kg. ağırlık
- Ücretsiz makaralı USB ara kablosu

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0279259681702