Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

43

Kablosuz Şarj Cihazı

Kablosuz şarj özelliği olan telefonlarınızda kullanabileceğiniz yeni nesil kablosuz şarj stantı Batangemi.com farkıyla sizlerle!

139.90 TL
79
.90 TL(KDV Dahil)
Diğer şarj cihazlarının aksine Kablosuz Şarj Cihazı özgün ve hoş bir tasarıma sahiptir. Şeffaf, cam benzeri detayları ve parlak yüzeyi sofistike bir görünüm sağlarken, etkileyici yuvarlak şekli ile pek çok iç mekanda kolaylıkla yer bulabilmektedir.

Kablosuz Şarj Cihazı ile telefonunuzu şarj etmek hiç olmadığı kadar kolay. Akıllı telefonunuza şarj kablosunu bağlamanıza gerek yok. Akıllı telefonunuzu şarj etmek için sadece şarj cihazı üzerine oturtun.

Kablosuz Şarj Cihazı etrafı toplu tutmanıza yardımcı oluyor. Oturma odanızda, ofisinizde veya yatak odanızda, nerede olursa olsun harika bir görünüme sahip.

Kablosuz Şarj Cihazı WPC kablosuz şarj standartlarına uygundur ve çok çeşitli diğer cihazlarınızın güvenilir ve rahat bir şekilde şarj edilmesine olanak tanır. Her seferinde size mükemmel şarj olanağı sunarken sizi şarj kablolarının dağınıklığından da kurtarır.

Uyumlu Modeller;

- Samsung note 4 edge
- Note 5
- S6
- S6 edge
- S6 edge plus
- S7
- S7 edge
- Note 7
- Note 8
- S8
- S8 Plus

Paket İçeriği:

- 1 adet Kablosuz Şarj Cihazı
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.026504993438721