Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Konserve Çilek Ekim Kiti

Yetiştirmesi kolay ve eğlenceli olan Çilek Yetiştirme Kiti ile siz de evinizde doğal bir ortam yaratın. Konserve Çilek Ekim Kiti Batangemi.com'da!

24.90 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Çileği sevmeyen yoktur herhalde; fakat hormonlu ya da ilaçlanmış olmasından korktuğunuz için almaktan çekiniyorsanız çilek yetiştirme kiti tam size göre!

Balkonunuzda ya da pencerenizde yetiştirdiğiniz çileğinizi evinizde, kolayca yetiştirip sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Çilek Yetiştirme Kitini konserve içinde ve çilek tohumlarıyla ile birlikte gönderilecektir. Tohumu ekmelisiniz ve toprağı kurumadan sulamalısınız. Özellikle güneşli havaları seven çileğin, günde 5-6 saat kadar güneşte durması gerekmektedir.

Hormonsuz ve ilaçsız şekilde büyüyecek olan çilekleriniz, sağlıklı ve taze bir şekilde yemek şansınız olacaktır. Çilek cam önünde bile yetişebilen bir bitkidir. Toprağa temas etmediği için böcekler tarafından yenmeyecek ve hastalık tutmayacaktır.

Bir çilek ağustos ayına kadar 40 günlük periyotlarla meyve verilebilir. Kış geldiğinde ise çilek saksıları kuytuya çekilir. Üzeri biraz toprak ile örtülür. Toprak tamamen kurumayacak kadar arada bir sulanması gerekir.

Çocuklarınızın hem doğal hayatı öğrenmesi hem de taze meyve yemesi için Çilek Yetiştirme Kiti oldukça uygundur.

Ürün Özellikleri:

- Üzerindeki kapağı açarak sadece su ve güneş ile lezzetli çilekler yetiştirebilirsiniz.
- Özel konservesinde olduğu için bozulmaz,
- Tohum, gübre, toprak gerektirmez,
- 0 organiktir
- Konserve boyutları: 9x6,5 cm

Paket İçeriği:

- 1 Adet Çilek Ekim Kiti Konservesi
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.00934505462646