Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Grout Aide Fayans Arası Beyazlatıcı Dolgu Kalemi

Grout Aide Fayans Dolgu Kalemi kirlenen ve kararan fayans araları için muhteşem çözüm sunar.

29.00 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Fayans aralarınız kirlendi ve ne yaparsanız yapın Temizlenmiyor mu? Derz Aralarınız lekeli lekeli mi duruyor?

Zaman içerisinde kirlenen ve kararan fayans derzleri için pratik ve hijyenik bir çözüm; Grout Aide! Artık temizlemekten bıktığınız, kirlenmiş, yosunlaşmış seramiklerinizin derz aralarını temizlemek için yepyeni bir ürün geliştirildi. Artık kirlenmiş derzlerinizi ilk günkü gibi tertemiz yapmak çok kolay. Grout-Aide seramik derz temizleme kalemi ile eski seramiklerinizin aralarını boyayarak yepyeni bir görünüm sağlayabilirsiniz. Grout-Aide fayans kalemi yoğun ve kapatıcı mürekkebi ile derzleri yeniler. Bakteri oluşumunu engelleyen içeriği ile uzun süreli hijyen sağlar. Suya, silinmeye ve birçok kimyasala karşı dayanıklı formülü sayesinde aşınmaz ve temiz görünümü korur.

Dez Nedir?

Fayans, marley, mermer, granit, kısaca "tile" edilmiş tüm kaplamalarda iki modülün arasında kalan boşluk, kaplanan malzemeye göre 3 mm ile 2 cm arasında değişebilirler, derzler genelde (kaplama harç marifetiyle yapıştırılarak yapılıyorsa) alttan fışkıran harcın rengindedir ama özel derz harçları da vardır, modüller birbirine aralık kalmayacak şekilde dip dibe yapıştırılırsa bu duruma "sıfır derz" denir.

Derzleriniz sürekli ayak trafiği olan yerlerde, rütubet ve nemli olan yerlerde yosunlaşma ve kirlenmeye maruz kalırlar. Bu kirlik zamanla derzinizin içine işleyerek temizlenmesi zor bir hale dönüşür. Derzlerinizin sökülüp tekrar yenilenmesi ise tam bir zaman kaybı ve masraftır. Ama artık bu sorunda dert olmaktan çıktı!

Grout-Aide ile Harikalar Yaratın!

Kirlenmiş, yosunlaşmış, eskimiş derzlerinize mucize çözüm! Grout-Aide hijyenin önemli olduğu banyo ve mutfak gibi yerlerde kirlenen fayansların arasındaki derzlerin renklerinin yenilenmesi için geliştirilmiştir. Grout Aide fayans kalemi yoğun ve kapatıcı mürekkebi ile derzleri yeniler. Bakteri oluşumunu engelleyen içeriği ile uzun süreli hijyen sağlar. Suya, silinmeye ve birçok kimyasala karşı dayanıklı formülü sayesinde aşınmaz ve temiz görünümü korur.

Grout-Aide Fayans Kalemi Özellikleri:

- Yuvarlak uç
- 2-3 mm uç kalınlığı, pompalama sistemi sayesinde hem dar hem de geniş alanlarda rötuş yapmayı sağlar.
- Grout-Aide derz kalemi su esaslı formülü sayesinde kokusuzdur.
- Grout-Aide derz kalemi derz dolgularına nüfuz etmesi özelliği ile izolasyon görevide görür
- Zehirli, ağır kimyasallar içermez, ev kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı iç mekanlarda tamamen güvenlidir. Kokusuz formülüyle kullanım esnasında solunum yollarınıza zarar vermez.

- Ağır kimyasallar içermeyen formül; uygulama esnasında olası ele bulaşma veya cilt temaslarında cildinize hiçbir zarar vermez. Yarım saat içerisinde elinizi duru su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Uygulamada derzlerin dışına taşmalar olabilir, bu tip durumlarda temizlik amacıyla kullanacağınız bezi de duru su ile yıkamanız yeterlidir. Tinere ihtiyacınız yoktur.

- Grout-Aide derz kalemi kokusuz olma özelliğiyle kapalı alanlarda yapacağınız uygulamalarda , uygulama sonrası ortam havalandırmasına gereksinim duyulmaz. Bu da özellikle kış aylarında göz önünde bulundurulması gereken önemli bir özelliktir.

-Grout-Aide derz kalemi zehirli kimyasal içermeyen formülü ile ( eğer var ise ) evde beslenen kedi köpek gibi evcil hayvanlar içinde son derece güvenlidir.

- Grout-Aide derz kalemi ile kaplanan derzler tekrar kir tutmaz. Çünkü içerdiği özel formül derzlere nüfuz eder ve üzerinde bir tabaka oluşturarak, kirlerin tekrar derz dolgularının üzerine yapışmasına engel olur.

- Grout-Aide derz kalemi özel kaydırmaz gribi / tutamacı sayesinde , kullanım esnasında elinizde kayma yapmaz, derzlerin dışına taşma yapmadan doğrusal düz bir uygulama ve konforlu bir kullanım için gerekli yardımı sağlar.

- Grout-Aide derz kalemi anti bakteriyel formül içerir.

Grout-Aide Fayans Kalemi Kullanımı:

Kullanmadan önce derzleri sabunlu suyla iyice temizleyiniz. Grout Aide fayans kalemini kullanmadan önce iyice çalkalayınız ve dikkatlice pompalayarak, mürekkebin akışını sağlayınız. Mürekkep kalemin ucuna geldikten sonra, önce kalemi emici bir yüzeyde test ediniz. Daha sonra derz üzerinde uygulayınız. Fayansta herhangi bir taşma olduğunda fazlalıkları hemen alınız. Aşınmış ucu değiştirmek için: Kalem ucunu ufak bir parça kağıt veya kerpetenle kavrayıp çekiniz. Daha sonra ucun tersini markörün ağzına iyice yerleştiriniz.

1 adet Grout-Aide derz kalemi ile ortalama 8 ila 12 m2 alan yapılır. Bu alanın büyüklüğü döşeli olan seramiklerin ebatları ile orantılıdır.

Grout-Aide derz kalemi 2 ila 3 dk. İçerisinde kurur. Boyanın tam olarak kuruması 6 saatlik bir süreç alır, bu süre zarfında derzlerin üzerine kesinlikle su değdirilmemelidir.

Grout-Aide derz kalemi su veya diğer deterjanlara karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca dış mekanlarda kullanıldığında UV ışınlarından da etkilenmez.

Grout-Aide derz kalemi çift taraflı uca sahiptir. Yıpranan taraf tersine çevrilerek yenilenir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0237810611725