Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Mucize Bitkisel Leke Çıkarıcı Sprey Glint

Tüm zeminlerde mükemmel sonuçlar veren bu mucize bitkisel temizlik spreyi ile en inatçı kirleri dahi saniyeler içerisinde temizleyebilirsiniz!

59.90 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Zemin ve Halı Temizliği
Halı temizleme, koku giderici, beton, epoxy, fayans temizleyici, ahşap temizliği, endüstriyel çözücü, derz temizleyici vs…

Zemin temizliğinde ev, fabrika, alışveriş merkezleri, marketler, vs. yerlerde makinede veya elde kullanılır.

Oto Servis ve Bakım
İç, dış, motor temizliği, parça yıkama, araç içi koku giderici, zemin ve el temizliğinde

Tanıtıcı Video:

Araç iç ve dış temizliği, motor temizliği, araç içi koku giderici, deri koltuk temizleyicisi ve jant temizliğinde püskürtülerek temizlik yapılır. Dezenfektan olma özelliği ile aynı zamanda araç içi dezenfeksiyonu yapılmış olur.

Ev ve Ofis Bakımı
Genel alan temizliği, yağ çözücü, derz temizleyici, ahşap temizleme, halı temizleme, koltuk temizliği, cam temizleme, bulaşık makinası temizliği, çamaşır makinası temizliği, tuvalet temizliği, banyo temizliği, duvar temizliği, fayans temizleyici, deri koltuk temizleyicisi vs…

Suyla temas edilen her yüzeyde dezenfektan olarak kullanılabilir.

Etkili Sonuç Alınan Uygulamalar: Kahve Lekesi , Çay Lekesi ,Şarap Lekesi ,Kurumuş lekeler,Koltuk dezenfeksiyon ve temizliği,Halı lekeleri,deri koltuk temizliği,

Sanayide Temizlik
Bakım, temizlik, yüzey hazırlama ve parça yıkamada. Sanayide endüstriyel temzilik ve bakım işlerinde püskürtme ve daldırma yöntemiyle ayrıca yıkama sistemlerinde dozaj üniteleriyle kullanıma uygundur.

Gıda İşletmeleri ve Et Kesimhane Temizliği
Tezgah, bant, kasa, kanca, makine temizliği, zemin temizliği, et kesimhane temizliği, tavuk kesim hane temizliği, süt işletmeleri, restaurantlar, yemek fabrikaları, kesim haneler vb temizliğinde derinlemesine kir çözmenin yanı sıra dezenfektan özelliğiyle kokuları da yok ederek kalıcı çözüm sunar.

Ürün Özellikleri:

- Çok amaçlıdır, sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde kullanılır.
- Ekonomiktir, su ile seğreltilerek kullanılabilir.
- Temizliğin yanı sıra kötü koku giderme ve dezenfektan özelliği vardır.
- Metal, alüminyum, pirinç, bakır, ahşap, plastik, kumaş, boyalı yüzeyler, cilt temizliği, deri döşeme, cam, mermer vs. gibi her yerde kullanılabilir.
- Demir çelik işletmeleri, makine üreticileri, yedek parça imalatçıları, oto servisleri, fabrikalar, yemek fabrikaları, gıda işletmeleri, oteller, restoranlar, çöp istasyonları, ev, okul, hastane, halı temizleme, cam temizleme, et kesimhane temizliği ve oto yıkama istasyonları, gemi sintineleri vs. gibi işletmeler için ideal ve tek tip temizleyicidir.
- Metal sanayinde yıkama sistemleri için (ultrasonic, vibrasyonlu, daldırma, püskürtme) anti korozif ve parlatma özelliği olan bir temizleyicidir.

Ürün Nasıl Kullanılır ?

- Kirin yoğunluğuna bağlı olarak su ile seğreltilerek kirli yüzeye püskürtülür daha sonra basınçlı su veya normal su ile durulanır.
- Suyun değmemesi gereken yüzeylerde Glint uygulandıktan sonra bez yardımıyla silinerek temizlenir.
- Sanayide parça yıkama işlemi için daldırma yöntemiyle kullanılabilir.
- Kötü koku gidermek için ortama püskürtülür.
- Evlerde çamaşır, bulaşık, halı, koltuk, tuvalet, banyo gibi alanlarda kullanılabilir.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.024048089981079