Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Suya Dayanıklı Tamir Bandı Flex Tape

Her türlü zeminde kullanılabilen Suya Dayanıklı Tamir Bandı Flex Tape sızıntı, çatlak, kaçak olan her türlü arızayı tamir etmek için kullanılan profesyonel bir banttır!

59.90 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Hemen hemen her şeyi yama, bağlama, mühürleme ve tamir yapabilen süper güçlü, kauçuklaştırılmış, su geçirmez bir banttır!

Tanıtıcı Video:FLEX TAPE, herhangi bir şekil veya nesneye uyan kalın, esnek, kauçuk astarlı özel olarak formüle edilmiştir! Sıcak veya soğuk, ıslak veya kuru ve hatta su altında bile uygulanabilir!

Suyu, havayı ve nemi hemen mühürleyerek süper güçlü, esnek ve su geçirmez bir bariyer yaratır! Geniş çatlakları, boşlukları ve delikleri hızlı bir şekilde örtmek için ekstra genişliktedir (10cm x 150cm)!

FLEX TAPE UV'ye dayanıklı, çevre dostu, VOC içermez ve aşırı hava koşullarında kullanılabilecek geniş bir sıcaklık aralığına sahiptir!

Büyük delikler, çatlaklar, boşluklar ve sızıntılar, neredeyse her şeyi kapatır! Su, hava ve nemi dışarı atın, hemen hemen her şey onarın!

Ürün Özellikleri:

- 150cm x 10cm boyutlarındadır.
- Su altı dahil kaplama yapabilir.
- Kesilip parçalar halinde kullanılabilir.
- Çok güçlüdür.
- Tek kullanımlıktır, kaplanan yüzeyden çıkarıldığında tekrar uygulanamaz.

Paket İçeriği:

- 1 adet 150x10 cm Flex Tape
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.022429943084717