Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Renk Değiştiren Tasarruflu Led Duş Başlığı

Normal duş başlıklarına göre %35 daha az su tüketimi sağlayan Tasarruflu Led Duş Başlığı farklı ısı derecelerine göre renk değiştirir ve pil gerektirmez!

99.90 TL
49
.90 TL(KDV Dahil)
Duş başlığının baş kısmında 380 adet 0,2 mm çapında mikro gözenek bulunmaktadır. Bu sayede çok basınçlı su akışı sağlanmaktadır.

Tanıtıcı Video:Şeffaf başlığı sayesinde suyun akışını ve duş başlığının kirlendiğini de gözlerinizde görebilir, kirlendiği zaman temizleyebilirsiniz. Filtreler sayesinde duş başlığı tıkanmaya karşı korunacağından uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Farklı filtreleme tekniği ile suyu filtreler ve Kir, Pas, Yosun, Klor gibi katkıları minimize etmeye yardımcı olur. Bu katkılar ile sertleşen su, bunlardan arındığından daha yumuşak olacağından duş alırken daha yumuşak bir su kullanmış olursunuz. Ürün üzerinde yer alan filtreler ve su çıkış noktalarında mikro delikler o kadar küçük ki, bu sayede suya çok fazla bir tazyik kazandırıyor.

Paket İçeriği:

- 1 adet Renk Değiştiren Tasarruflu Led Duş Başlığı
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0318429470062