Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Mikrofiber Saç Bonesi

Royal Gold Mikrofiber Saç Bonesi ile saçlarınızı daha kolay sürede kırılmadan kolayca kurulayabilirsiniz. Normal havludan on kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber saç bonesi duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanılır.

35.00 TL
8
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Royal Gold  Mikrofiber saç bonesi ile saçlarınızı daha kolay sürede kırılmadan kolayca kurulayabilirsiniz. Normal havludan on kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber saç bonesi duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanılır.

 

Ayrıca mikrofiber saç bonesi, sinüzit ve migreni olan kullanıcılar için ideal bir üründür

 

Mikrofiber Saç Bonesi Sinüzit ve Migren İçin Baş Havlusu'nun Kullanımı:

 

Mikrofiber saç bonesindeki ilik üstte kalacak şekilde başımızın ön kısmından başlayarak yerleştirin. Düzgün bir şekilde içine yerleştirdiğiniz saçlarınızı büküp boneye sararak başınızın üstüne getirin. Son olarak bonenin arka ucunu ön taraftaki ilik içinden geçirerek sabitleyin.

 

Mikrofiber Saç Bonesi ile saçlarınızı daha kısa sürede saçlarınızı kırmadan kolayca kurulayabilirsiniz. Normal havludan on kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber saç bonesi duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanılır. Ayrıca sinüzit ve migreni olanlar için ideal bir üründür.

Cildinize ve saçlarınıza dost olan bu ürün saç telinden 100 kat daha ince Silva Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Beyazlatıcı ve ağartıcıları ürünümüzle birlikte kullanmayınız.

 

Mikrofiber Saç Bonesi Sinüzit ve Migren İçin Baş Havlusu'nun Kullanım Talimatı:

 

Saç bonenizi kafanızın ön tarafından arkaya doğru saçlarınız içinde kalacak şekilde geçiriniz. Bonenizin uç kısmını çeviriniz ve çevrilen kısmı ensenize doğru götürünüz. Uç kısmını bonenin arkasındaki ilikten geçirerek sabitleyiniz.

 

Mikrofiber Saç Bonesi Sinüzit ve Migren İçin Baş Havlusu

 

Mikrofiber saç bonesi ile saçlarınızı daha kolay sürede kırılmadan kolayca kurulayabilirsiniz. Normal havludan on kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber saç bonesi duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanılır.

 

Ayrıca mikrofiber saç bonesi, sinüzit ve migreni olan kullanıcılar için ideal bir üründür.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0245540142059