Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Turbo Snake Tıkalı Lavabo ve Küvet Açma Aparatı

Turbo Snake Tıkalı Lavabo ve Küvet Açma Aparatı sayesinde banko keyfiniz yarıda kalmayacak, tıkalı lavabonuzu açtırmak için binlerce TL harcamayacaksınız.

36.00 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Turbo Snake Tıkalı Lavabo ve Küvet Açma Aparatı sayesinde banko keyfiniz yarıda kalmayacak, tıkalı lavabonuzu açtırmak için binlerce TL harcamayacaksınız.

 Yıkanırken küvet veya duş teknenizin giderine kaçan saç v.b. atıklar zamanla banyo keyfinizi mi kaçırıyor? Lavabo açıcı kimyasallar artık sonuç vermiyor mu? Tıkalı giderleri açtırmak için küvetinizi, lavabonuzu kırdırarak yüzlerce lira masrafa mı giriyorsunuz? Durun! Artık çözüm elinizin altında; Turbo Snake Tıkalı Gider Açıcı ile duş teknesi, banyo küveti, lavabo ve mutfak eviyelerinizdeki tüm tıkanmaları anında giderebilirsiniz.

Turbo Snake paketi 3 parçadan oluşur; Sink Snake (Lavabo Yılanı), Shower & Tub Snake (Duş ve Küvet Yılanı), Turbo Hook (Asma Halkası). Sink Snake lavabo ve mutfak eviyelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış, ince gövdeli ve ince toplayıcı aparata sahip bir temizleme aparatıdır. Shower & Tub Snake ise banyo küveti, duş teknesi gibi daha geniş gidere sahip ve daha uzun mesafelere ulaşılabilmesi gereken saç ve benzer cisimleri toplayabilmesi için özel başlığa sahip bir temizleme aparatıdır. Turbo Hook ise Sink Snake ve Shower & Tub Snake'leri kullanmadığınızda kıvırıp asmanıza yarayan bir askı aparatıdır.

Turbo Snake Kullanımı:

Halka halinde toplanmış olan temizleyici aparatınızı açarak düz bir tel haline getiriniz. Tıkalı olan gidere yavaşça ve döndürerek gidebildiğiniz noktaya kadar sokunuz. Turbo Snake bükülebilir tasarımı ile tesisat borunuzun şeklini alarak kolayca ilerleyecek ve tıkanmaya sebep olan herşeyi kendi üzerine toplayacaktır. Daha sonra çevirmeye devam ederek yavaş yavaş Turbo Snake'yi geri çekiniz. Hepsi bu kadar! Tıkanmaya yol açan tüm malzeme Turbo Snake'in ucunda dışarıya çıktı...

Paket İçeriği:

1 Adet Sink Snake (Lavabo ve Eviye Açıcı Yılan)
1 Adet Shower & Tub Snake (Duş Teknesi ve Küvet Açıcı Yılan)
1 Adet Turbo Hook (Askı Aparatı

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.026871919631958