Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Su Geçirmez Spor Akıllı Bileklik

Sporla ilgilenenlerin çok seveceği bu akıllı saat su geçirmez özelliği ve fitness izleyici özellikleri ile; Adım, mesafe, yakılan kalori, aktivite süresi ve kalp atış hızı gibi önemli verileri sizin için kaydeder!

199.90 TL
99
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Dokunmatik TFT HD renkli geniş ekran, fitness izleyicide daha fazla içeriği açık havada bile görebilirsiniz. Çok ince ve hafif kayışlı, zarif ve rahat.

Adım, mesafe, yakılan kalori ve aktivite süresi gibi tüm günlük etkinlik verilerinizi doğru şekilde kaydedin. Bilimsel egzersiz yapmanıza yardımcı olacak en son sensörler ile kalp atışınızı; uyku kalitenizi takip edin.

Başkalarını rahatsız etmeden titreşimli bir alarm ile uyanabilirsiniz. Önemli aramaları ve mesajları asla kaçırmayın: Telefonunuz görüş alanı dışındayken, akıllı Bileklik size Arama, SMS veya SNS bildirimine sahip olduğunuz titreşimli bir hatırlatma (whatsapp, facebook, twitter, ins) gönderir.

En son su geçirmez teknoloji, IP67 ile suya karşı dayanıklı.

Teknik Özellikler:

- Ekran Ekran: 0.96 in TFT Renkli Ekran
- Ekran Tip: Dokunmatik ekran
- Ekran çözünürlüğü: 240 * 240 piksel
- Batarya: 90 mAh
- Şarj ömrü: 7 gün
- Bluetooth: BT 4.0
- Uyumluluk: Android 4.4 ve IOS 8.2 ve üzeri
- Su Geçirmez: IP67 su geçirmez

Diğer Özellikler:

Alarm, Hatırlatma fonksiyonu, Bildirim (QQ, WeChat, Instagram, Twitter, Facebook, Whatsapp, vb.),Mesaj hatırlatıcı, Çağrı hatırlatıcı, Sağlık Fonksiyonu, Nabız ölçer, Sedanter hatırlatıcılar, Spor Fonksiyonu, Adımsayar, Adımlar, Hareketli mesafe,Kalori

Paket İçeriği:

- 1 adet D12 Akıllı Saat
- 1 adet Şarj Kablosu
- 1 adet Kullanım Kılavuzu
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar

0.00210618972778