Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Yarım Boy Ortopedik Hamile Yastığı

Anne adaylarının rahat ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirebilmeleri için tasarlanmış, Yarım Boy Hamile ve Uyku Yastığı Batangemi.com'da!

119.90 TL
59
.90 TL(KDV Dahil)
Hamile yastığı vücudun hassas bölgelerine eş zamanlı olarak destek ve rahatlama sağlar.

Hamilelik döneminde anne adaylarımızın sağlığını koruyarak hamilelik süresince yaşanılan boyun, karın, bel ve sırt ağrılarını azaltmakta yardımcı olur.

Destekli hamile yastığı hamileliğin genellikle ilk 3. ayından sonra başlayan bel, sırt, bacak vb. kısımlardaki ağrıları azaltıcı yönde desteklemektedir.

Hamile Yastığı Özellikleri:

- Yastık kılıfları likralı kumaştır, terletmez, alerji yapmaz.
- Sentetik veya saten karışımı yoktur. Dış cephesi geçirmeli değil fermuarlı dır. Kolaylıkla çıkarıp yıkayabilir, aynı kolaylıkta yeniden geçirilir.
- Yastık dolgu maddesi olarak 1. kalite boncuk elyaf kullanılır.
- Kullanımla şeklini kaybetmez, keçeleşmez ve yassılaşmaz.
- Ürünlerimizin hiçbirinde terleme ve kötü kokuya sebep olan boncuk strafor kullanılmaz.
- Hamile Yastığınızı doğumdan sonra da emzirme yastığı olarak güvenle kullanabilirsiniz.
- Ağırlık: 1 kg.

Hamile Yastığının Desteklediği Bölgeler:

- Bel-Sırt Desteği: Uyku sırasında ani dönüşlerden kaynaklanan batma şeklinde ağrılar, sırtınızın boşlukta kalmayarak sürekli yastıkla desteklenmesi sayesinde engellenir.
- Boyun Desteği: Düz veya ters kullanımda baş yastığı olarak kullanıma uygundur. Ayrıca ek olarak baş yastığı kullanmanıza gerek kalmaz.
- Bacak Desteği: Ağırlaşan vücutla birlikte ayaklarda meydana gelen şişmelere karşı bacaklarınız yastığa dayanarak yüksekte kalmış olur. Böylece kan dolaşımına yardımcı olarak şişliklerin azalmasını sağlar.
- Bacak Arası Desteği: Bacak aranızda boşluk olması hem sizin rahat nefes almanızı hem de bebeğe rahat oksijen gitmesini sağlamaktadır. Kalpte batma hissi gibi hissedilen zor nefes alma sorununu da büyük ölçüde azaltmaktadır.
- Karın Desteği: Yan yatıldığı zaman karındaki ağırlığın bir tarafa kaymasıyla meydana gelen bel ağrısını, yastığın karın altını desteklemesiyle engellemiş olursunuz. Ayrıca rahat nefes almanıza yardımcı olacaktır.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Yarım Boy Hamile ve Uyku Yastığı
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.00558686256409