Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

62

Pratik Fit Düğme Butonu Perfect Fit

Eğer normal kilonuzun biraz üstüne kilo aldıysanız ve sevdiğiniz etek veya pantolonlarınız olmuyorsa problem değil. Pratik Fit Düğme Butonu Perfect Fit saniyeler içerisinde bütün kıyafetlerinizi bedeninize uydurabilirsiniz.

26.00 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)

Saniyeler içinde bedeninize uymayan kıyafetler “Mükemmel Fit Buton” ile giymeye hazır.Mükemmel Fit Buton ile dar veya bol gelen pantolonlarınız saniyeler içinde belinize uyum sağlar. Eğer normal kilonuzun biraz üstüne kilo aldıysanız ve sevdiğiniz etek veya pantolonlarınız olmuyorsa problem değil. Kıyafetinize uygun 4 farklı modelde toplam 8 “Mükemmel Fit Buton” var. Bu düğmeler sayesinde kıyafetlerinizi bedeninize uydurabilirsiniz.

Erkek, kadın ve çocuklar da - Perfect Fit Button hemen herkes için devrimci bir çözümdür.

Mükemmel Fit Buton yalnızca dar gelen pantolon veya etekler için değil aynı zamanda bol gelen giysileriniz içinde bir çözüm. Yapmanız gereken sadece size uygun ölçüyü bulup kıyafetinize uyumlu düğmeyi uygun yere takmanız.

Paket içeriğinde 4 farklı düğme modeli, toplamda 8 adet düğme bulunmaktadır.

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.027875185012817