Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Bilek Güçlendirici Top Wrist Ball

Wrist Ball gün boyu bilgisayar başında oturanların, iş nedeniyle sınırlı hareket alanına sahip kişilerin, bilekleri için kısa molalarda yapılabileceği en etkili ve en eğlenceli egzersiz!

49.90 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)
Mükemmel tasarımı sayesinde, bilek ve kol kaslarını geliştirmek için idealdir. Bileğin dairesel hareketiyle döndürülen, döndürüldükçe kendi içinde dengesizlik oluştuğu için bileğe uyguladığı yük artan, yük artışına oranla da el, kol ve bilekleri güçlendiren bir alettir.

Merkezindeki topa verilen başlangıç hareketinden sonra, bileğinizle yapacağınız dairesel hareketlerle, içindeki mekanizmanın hızını kontrollü olarak artırabilirsiniz.

Dönüş hızı 15.000 Rpm’e kadar çıkan wrist ball 18 kg ağırlık kuvvet uygulayabilir. İçerisinde yanan ledler pil gerektirmeden, bilekten alınan hareket gücüyle yanarlar.

Çevirme hızı ile orantılı olarak da parlaklık değişir. Ufak tasarımı ile sağladığı faydalardan yararlanmak için seyehatler dahil, her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Gün boyu bilgisayar kullanarak, mouse ve klavye yüzünden ortaya çıkan rahatsızlıkları ile el, kol ve bilekteki, kas ve eklem rahatsızlıklarına iyi geldiği gibi, voleybol, hentbol, eskrim, basketbol, tenis, golf, bowling ve boks gibi birçok sporda, performans artırıcı özelliğinden dolayı tercih edilerek kullanılmaktadır.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Işıklı Bilek Güçlendirme Topu Wrist Ball
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0271210670471