Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Işıklı Kitap Ayracı

Esnek yapıya sahip ince gövdeli kitap okuma ışığı LED teknolojisinin yardımı ile okumakta olduğunuz sayfanın tamamını aydınlatacak.

22.00 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Bu kitap okuma ışığı LED teknolojisinin yardımı ile okumakta olduğunuz sayfanın tamamını aydınlatıyor.

 

Esnek yapıya sahip ince gövdesi ve ataç mantığıyla çalışan mekanizması sayesinde çok kullanışlı olanve aynı zamanda kitap ayracı olarak da kullanılabilen bu zamazingo küçük pillerle uzun ömürlü bir aydınlatma vaat ediyor.

 

Kitap okuma lambası ile karanlıkta kitap okumak veya ders çalışmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Çocuğunuza kitap okuma alışkanlığını eğlenceli bir şekilde aşılayın.

İster hava karanlık olsun, isterse bulunduğunuz ortamda ışık olmasın. Bu gibi kötü şartlar sizle kitabınızın arasına kesinlikle giremez. Kitap lambanızı kitabın arasına yerleştirin ve bırakın bu dertler uzağınızda kalsın.

Siz tamamen kitabınıza konsantre olun diye, kitap lambasında led aydınlatma sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede bugüne kadarki en etkileyici okuma deneyiminizi yaşayacağınıza eminiz.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0280060768127