Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

63

Ayak Masaj Aparatı Pampered Toes

Ayak Şekillendirici ve Masaj Aparatı Pampered Toes ile günlük stresini azaltın, kaslarınızı gevşetin ve ayaklarınız rahatlatın. Ayaklarınızdaki harika yoga hissini sizde yaşayın!

39.90 TL
14
.90 TL(KDV Dahil)

Tüm gün yürüyebilir, gezebilir ya da spor yapabilirsiniz. Bunların neticesinde ayağınıza binen dengesiz yüklenme sonucu ayak parmaklarınızda ağrılar ve şişlikler oluşabilir. Buna rağmen tüm bu yaptıklarınızdan da vazgeçmek istemiyorsunuz. İşte size ayaklarınızda oluşacak bu sıkıntılardan sizi kurtaracak bir çözüm: Ayak Masaj Aparatı Pampered Toes!

Yumuşak yapısı sayesinde ayaklarınızı rahatlatır. İnanılmaz elastiki yapısı sayesinde ayak parmaklarınızın içindeyken size harika bir rahatlama hissi verir. Dar ve sıkı topuklu ayakkabınız çok hoşunuza gidiyor ama günün sonunda şişmiş ve ağrıyan ayak parmaklarınız sizi çok rahatsız ediyor ise işte buna en iyi çözüm: Ayak Masaj Aparatı Pampered Toes!

Elastiki yapısı sayesinde ise ayaklarınızda şişlik ve düzensizliği giderir. Böylece istediğiniz ayakkabınızı gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Pampered Toes ayak masaj aparatı ile günlük stresini azaltın, kaslarınızı gevşetin ve ayaklarınız rahatlatın. Ayaklarınızdaki harika yoga hissini sizde yaşayın!


Ürün Özellikleri:

- Pampered Toes'u akşam yatarken ayak parmaklarımıza takmamız yeterli.

- Yumuşak bir yapısı olduğundan ayağınıza kesinlikle rahatsızlık vermez.

- Ayaklarınızda harika yoga ve masaj etkisi yaşatır.

- Suya dayanıklıdır.

- Taşınabilir.

- Kolay temizlenebilir.

- Serin ve elastik yapısı ile rahatlık verir.

- Standart ölçülerdedir.

- Çok kısa sürede etki gösterir.

- Paket içinden toplam 2 adet çıkmaktadır.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.042289018631