Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Soğutucu Minder

Kendiliğinden Serinletici Minder ile artık arabanızda ve koltuğunuzda terlemeyeceksiniz. Serin Minder fişsiz, elektriksiz, pilsiz, şarzsız olarak çalışır ve en sıcak havada bile sizi serin tutar.

59.00 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Buna inanamayacaksınız! Serinletici Minder Fişsiz, elektriksiz, pilsiz, şarzsız en sıcak havada bile sizi serin tutacak! Kendinden soğutmalı mucize serin minder fırsatını şimdi yakalayın!

Tanıtıcı Video:Artık koltuğunuzda ve arabanızda terlemeyeceksiniz.

Yazın sıcağından bunalmamak mümkün değil. Özellikle terlemenin çözümü yok. Sıcak yaz günlerinde masa başı işi yapıyorsanız veya uzun araba yolculuğu yapmanız gerekiyorsa, klima açık dahi olsa sıcaktan dolayı terlemeniz kaçınılmaz; öyle ki oturduğumuz yerden kalktığımızda pantolonumuz, gömleğimiz terden su olmuş olur. Bu da çok rahatsız edici ve kimsenin hoşlanmayacağı bir durumdur. Bu sorunu ortadan kaldırmanız için size mükemmel bir ürün öneriyoruz.

Serinletici Minder içinde barındırdığı özel sıvı sayesinde otomatik olarak kendi kendini soğuk tutmakta ve en sıcak havada bile üzerine oturan kişiyi neredeyse üşütecek kadar serinletmektedir. Ayrıca notebook (dizüstü-laptop) bilgisayarınızın da soğutmasında ve daha verimli çalışmasına yardımcı olacaktır.Ürünün hiçbir elektronik aksamı, kablosu, pili veya şarjı yoktur. Elinize aldığınızda sadece rahat bir minderle karşılaşıyorsunuz. Sıcak havalardaki en büyük yardımcınız olacak. Ayrıca yumuşak ve esnek yapısıyla özellikle sırtınıza koyduğunuzda masaj etkisi rahatlığı sağlar.

Ürün Ebatları: 36 cm. X 48 cm.

Ürün desenleri birbirinden farklıdır ve karışık olarak gönderilecektir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.025914907455444