Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

80

Nose Up Burun Şekillendirici

Amerikada milyonlarca satan Nose Up Burun Şekillendirici şimdi BatanGemi'de! Günde sadece 10-15 dakika kullanın, 1 ay içerisinde etkisine şahit olun!

40.00 TL
7
.90 TL(KDV Dahil)

Yüzün merkezinde, en çok dikkat çeken noktada bulunan burnunuzdan ufak tefek şikayetleriniz varsa fakat bunlar için büyük operasyonlar geçirmeye cesaretiniz yoksa bu fırsat tam size göre! Amerika'da yoğun ilgi gören Nose Up Burun Şekillendirici sizlerle!

Günde yalnızca 10-15 dakika kullanarak burnunuza hayal ettiğiniz görünümü vermek, üstelik acı ve ağrı hissetmeden düzenli kullanımda bir ay içinde gözle görülür sonuçlar elde etmek istiyorsanız acele edin!

Burun kemiğini şekillendiren Nose Up burnu daha kalkık gösteriyor. Silikon yapısı sayesinde acı ve ağrı hissi yaratmıyor.

Ürün Özellikleri:

- Kullanımı kolay ve pratiktir.
- İki kenarı burnunuza uyacak şekilde ayarlanabilir.
- Düzenli olarak kullanıldığında 1 ayda etkisini gösterir.
- Yıkanabilir silikon malzemeden üretilmiştir.
- Burun kemiğini zaman içinde düzleştirir.
- Günde 10-15 dakikadan fazla kullanmayınız.

Pratik kullanımıyla burnunuzu kolayca şekillendiren Nose Up Burun Şekillendirici, çıkıntıları azaltıyor, burnu incelterek ve kalkık gösteriyor.

Burun kızarıklığı dahil olmak üzere, şişlik, kavis ve etli burun görünümünü düzeltir. İnce, dik ve daha kalkık bir burun sağlar.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.027071952819824