Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

39

Salça Yapma Makinesi

Salça Yapma Makinesi ile yemeklerin vazgeçilmez lezzetini kendi ellerinizle sağlıklı ve doğal bir şekilde kolayca hazırlayın.

99.00 TL
59
.90 TL(KDV Dahil)

Salça Yapma Makinesi her mevsim kullanabileceğiniz muhteşem bir üründür. Evinizde kendi elleriniz ile organik ve katkısız domates ve biber salçaları hazırlamak ister misiniz?

Sağlıksız ve doğal olmayan katkı maddesi kullanılan konserve salçaları kısa sürede küflenir ve bozulur. Ayrıca bu tür konserve salçalarının ev salçaları kadar lezzetli olmadığını kabul etmeliyiz. Evde yapılmış, domates ve biberlerden yapılan salçanın ve o salça ile yapılan yemeklerin tadına doyum olmaz. Çocukluğumuzda yediğimiz salçalı ekmeği bir çoğumuz hatırlarızn Nasılda mis gibi domates kokardı. İşte evinizde aynı lezzette taze ve doğal salçalar yapabilmeniz için geliştirilmiş Salça Yapma Makinesi! Tezgahınıza tutturabileceğiniz mengene ile birlikte gönderilecek bu harika fırsatı sakın kaçırmayın!

Ürün Kullanımı:

Salçalık işlemler için seçilmiş domatesleri ve biberlerinizi hazırlayın. Bu alet sayesinde rendeleme ile uğraşmadan, saniyeler içinde kilolarca domatesi ve kırmızıbiberi püre haline getirebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Tezgahınıza tutturabileceğiniz mengene ile hareketsiz sabit kalır.
- Karışık baharatlı domates sosları hazırlanması için kullanılabilir.
- Makarna ve salatalarınızda kullanılabilir.

Ürün Ebadı: 27x24 cm

Renk: Kırmızı


 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0271801948547