Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

15

Oynar Başlıklı Spiral Musluk Başlığı

Kolay montajı ve standart tüm musluklara uyumlu Spiral Musluk Başlığı ile tek düğme ile suyu 2 farklı fonksiyonda kullanabilirsiniz.

35.00 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)

Oynar Başlıklı Spiral Musluk Başlığı mutfak işlerinizi hızlandırıyor! Hayatımızın en sık kullanım alanlarından başında gelen mutfağınızı en verimli şekilde kullanmak ister misiniz?  Cevabınız evet ise oynar başlıklı musluk başlığı tam size göre!

Hiçbir yere kımıldamayan evye bataryaları işinizi zorlaştırıyor mu? O zaman yeni nesil lavabo bataryaları ile tanışın! Hem mutfaktaki işleriniz kolaylaştırın, hem de 40 cm. uzunluğundaki esnek hortumu sayesinde lavabo başında daha özgür hareket alanı yaratın!

Standart lavabo batarya çeşitlerinin tamamına uyumlu bu evye başlığı, aynı zamanda size 2 farklı kullanım seçeneği sunuyor. Spiral musluk başlığı sayesinde; suyu dilerseniz tazyikli, dilerseniz fıskiye şeklinde akmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli krom kaplaması ve dayanıklı metal malzemesi sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Ürün Özellikleri:

- 40 cm’lik hortumu sayesinde esnek ve geniş kullanım alanı.
- 2 farklı kullanım şekli bulunmaktadır.
- Mutfak işlerinizi hızlandırır.
- Dayanıklı krom kaplama ve metal malzemeden imal edilmiştir.
- Paslanma yapmaz.
- Bütün standart musluklara uyumludur.

Ürün Ebatları:

- Batarya Kısmı: 5 cm X 5 cm.
- Hortum Uzunluğu: 40 cm.

Bilgilendirme: Ürün batarya içermemektedir. Sadece batarya başlığıdır.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.042585849762