Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Hortum Bağlantı Aparatı

Snap 2-0 Hortum Bağlantı Aparatının kilitli mekanizmalı 4 adet konnektörü sayesinde hortumlarınızı rahatlıkla birbirine ek yapabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır.

25.00 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Bahçe sulamak, araba yıkamak, suyla etrafı yıkamak hepimiz için çok zevkli bir iş değil mi? Özellikle de bahar aylarında. Ancak bu zevkli aktiviteler, hortumla yaptığımız mücadeleler nedeniyle çoğu zaman sıkıntı yaratır. Ya hortum musluktan kurtulur, ya da hortumu musluğa bağlayana kadar her yerimiz sırılsıklam olur.

Ürün Tanıtım Videosu:Hortumdan gelen suyu, tazyikli su olarak fışkırtabilmek için de, parmağımızı hortumun ağzına kapatmak, veya hortumun ucunu bükmek gibi çeşitli ilkel yöntemler geliştirmişizdir.

Artık bunların hiçbirine gerek kalmadı. Dilediğimiz hortumu dilediğimiz musluğa tek hamlede monte etmemizi sağlayan harika fırsat Hortum Bağlantı Aparatı Snap 2-0 sayesinde musluklarla mücadele etmek zorunda değiliz.

Piyasada bulunan binden fazla hortum ve muslukla uyumlu olan Hortum Bağlantı Aparatı Snap 2-0'ın kullanımı da son derece kolaydır. Aparatlardan birini musluğa birini de hortumunuzun ucuna takın. Bu iki aparat birbiriyle tek hamlede iç içe geçerek, bir damla bile sızdırmayacak şekilde bağlanır.

İki hortumu birbirine bağlarken, hortumunuzu musluğa, temizleyici süngerlere veya su püskürten başlıklara bağlarken kullanabileceğiniz Snap 2-0 Hortum Bağlantı Aparatı, ezilmez, kırılmaz ve kesinlikle sızdırmaz. Her şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği:

1 Adet 7x3.5 cm. su tazyik aparatı.
1 Adet 3x3 cm. konnektör.
1 Adet 3x3.5 cm. konnektör.

Bilgilendirme: Görsellerde gösterilen hortum, ürüne dahil değildir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0342988967896