Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Başlıklı Uzayan Hortum 15 Metre

Uzayan Hortum kendi boyunun 3 katı mesafeye kadar uzunluğa ulaşır. Karışıklığı sevmeyenler için tasarlanmış olan bu harika ürünü görenler çok şaşıracak!

69.90 TL
44
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Bu harika fırsatı yakalamak konusunda kararsız kaldıysanız tanıtıcı videoyu mutlaka izleyin!

Tanıtıcı Video:


Nano teknoloji ürünü dayanıklı, pratik, hafif ve kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen Uzayan Hortum artık Türkiye’de! Standart tip hortumların yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi sorunlar ile karşı karşı’ya olanlar için özel olarak tasarlanan esnek yapıya sahip bu hortum çileden çıkartan bahçe hortumlarından sizi kurtaracak. Uzayan hortum son derece dayanıklıdır ve hafif malzemeden imal edilmiştir.

Kıvrılmaz, dolaşmaz, dayanıklı, pratik ve esnek yapıya sahip nano teknoloji sulama hortumu olan X Hose, eski hortumunuzun yaratmış olduğu karışıklıktan kurtulmanıza yardımcınız olur. Sulama işlerinde kullanılan hortumlar karışır, dolaşır ve toplanmaz hale gelir. uzayan hortumda böyle bir şey söz konusu değildir. tek yapmanız gereken Uzayan Hortum XHose'un su giriş ucunu musluğa takmak ve kendi uzunluğunun 3 katı uzamasını beklemektir.

Bahçe, araç, balkon, yat, tekne ve benzeri alanlarda kolaylıkla ile kullanabilir, XHose ile işiniz bittiğinde tek yapmanız gereken musluğu kapatıp kendi kendine kısalmasını beklemektir. Bu sadece bir kaç saniye sürer.

Ürün Özellikleri:

- Küçük Hali: 5 metre.
- Uzun Hali: 15 metre.
- Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
- Yer kaplamaz, her yere sığar.
- Kıvrılmaz, dolaşmaz, patlamaz, çatlamaz.
- İstediğiniz yerde rahatlık ile saklayabilirsiniz.
- Kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilir.
- Dayanıklı, güçlü ve hafif malzemeden üretilmiştir.
- Eski hortumlar gibi çok yer kaplamaz.

Nasıl Kullanılır:

- Uzayan hortumun kullanımı son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken uzayan hortumun su giriş ucunu musluğunuza takıp suyu açmak ve su basıncı ile uzamasını beklemek olacaktır.

- Sulama işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken sulama ucunda bulanan fıskiye başlığını açık konumda bırakıp suyun hortumun içerisinden çıkmasını sağlamak ve eski haline dönmesini beklemek olacaktır.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.026960134506226