Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Kredi Kartı Şeklinde Bıçak

Kart şeklinde tasarlanmış çakıyı kolay bir şekilde cüzdanınızda yada cebinizde taşıyabilir, her an elinizin altında kullanıma hazır olarak tutabilirsiniz.

19.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)
Iain Sinclair'in etkileyici tasarıma sahip paslanmaz çelik çakısı ömür boyu garantili Polipropilenden gövdesiyle geliyor. Üstelik kolay bir şekilde cüzdanınızda yada cebinizde taşıyabilirsiniz. Yanlışlıkla ve kendiliğinden açılmasını engelleyen koruma mekanizması mevcuttur. Her an elinizin altında kullanıma hazırdır.

Ürün Özellikleri:

- Cerrahi bıçak teknolojisi ile üretilmiş 65 mm uzunluğundaki paslanmaz çelik çakı, uzun ömürlü olup keskinliği güven altına alınmıştır. Bağımsız bir test kuruluşu olan CATRA CardSharp bıçağını ICP mm ve TCC mm keskinlik kategorisinde “Çok İyi” olarak sınıflandırmıştır.

- Güvenlik: ÇAkı ağzı taşınma esnasında kazalara sebebiyet vermemesi için korunmuştur. Yanlışlıkla kendiliğinden açılmasını engelleyen koruma mekanizması mevcuttur.

- Su Geçirmez: Paslanma gibi bir sorunu olmadığı için makinelerde yıkanabilir.

- Çevre Dostudur: Küçük ve hafif olması, nakliyesi sırasında Karbon ayak izini azaltmaktadır. Sadece 2 parçadan oluşması sayesinde üretim aşamasında fazladan oluşabilecek atıkları önler.

- Değişikliğe Açıktır: Çeşitli baskı metotlarıyla üzerine istediğiniz çekli veya metini yazabilirsiniz.

Ürün Ebatları:

- Bıçak Uzunluğu: 65 mm.
- Ultra İnce: 2.2 mm.
- Ulta Hafif: 13 Gr.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.023315906524658